11 Sep 2019
  Ayhan Gazi      Ücretsiz Oyunlar      Yorumlar:0
  None
korsan.jpg

Bugün ki oyun biraz daha kısa ama oynadıktan sonra Korsan‘ın devamı neden gelemediği hakkında kendinizce yorumlar yapacaksınız?

Oyunun Adı: Korsan
Yayım Yılı: 23 Ağustos 2011
Oyunun Dili: Türkçe
Geliştiricinin Adı: Power Interactive
Oyunun Motoru: Macromedia Flash Player
Oyunun Platformu: Web
Oyunu Anlat: Oyundaki amacınız Danny ve 3 tayfasının varil ararken hapise düşmüşlerdir, onları o hapisten kaçarken yardımcı oluyorsunuz. Bunu yaparken ise, yeri geldiğinde fareyi ve yeri geldiğinde klavyeyi kullanmanız gerekmektedir.

Oyunun grafiği insanları içine çekebiliyor, denizin, hapishanenin ve adanın ortamı gayet güzel bir şekilde düşünülüp yapılmıştır. Denizin suyu gayet iyi ve berrak bir şekilde görünüyor. Kaçış sahneleri biraz sıkıcı olmuş ve acelemiz yok, dilediğimiz zaman hareket ediyorsunuz. O şekilde yapılması yerine biraz aksiyon fena olmazdı, bu şekilde oyuna kötü davranılmıştır. Ada ve giriş sahnesi güzel en azından o kısımda ne yapacağınızı hemen kavrayabiliyoruz. Yazıyı okumadan bile oynamanız mümkündür, fakat yazıyı okumanızı öneririz.

Son olarak ikinci beğenmediğimiz şey oyunun hikaye anlatımı zayıf düşmesidir, bize ne yapacağımızı anlatması yerine; bu adamların ne varili aradığını ve hangi zamandan beri tutsak olduğu söylenmemesidir.

Artıları

  • Oyunun grafiği ve ortamı güzel,
  • Oyun tam zaman dostu,
  • Karakter ve menü tasarımı güzel,

Eksileri

  • Hikaye anlatımı zayıf,
  • Kaçış sahnesinin zayıf olması,
  • Ses efektin az olması,

Edin

WEB - OYUN KUZUSU


korsan-menu.png
korsan-giris.png
korsan-barut.png
korsan-ada.png
This news item is from RIJITSU ELEVEN
https://eleven.rijitsu.com/news/korsan-power-interactive.html