Swaps And Traps – TeamTrap

Swaps & Traps
Loading Likes...
Oyunu Oyla

Bugün sizlere klasik platform oyununa değişik bir sistem ekleyen TeamTrap oyuncuların karşısına Swaps And Traps ile çıkmıştır.

Oyunun Adı: Swaps And Traps
Oyunun Diğer Adı:
Oyunun Dili: İngilizce, Türkçe, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Almanca, Fransızca, Basit Çince
Geliştiricinin Adı: TeamTrap
Oyunun Motoru: Unity Game Engine
Oyunun Platformu: Windows
Oyunu Anlat: Murat düzgün bir adamdır. Hatta sıradan biri bile olduğu söylenebilir. Ancak, konu ezeli düşmanı Delidöner olunca hiç de hafife alınmaması gereken bir kahramandır.

Swaps and Traps sadece platform yeteneklerinizi değil, gözlerinizi ve hatta boynunuzu da test etmeye geliyor. Sahnedeki anahtarları topladığınızda, oyunun ana tuzağını da harekete geçirmiş oluyorsunuz. Ekranın bazı parçaları ve bölümleri yer değiştiriyor, dönüyor ve ayna görüntüye geçiyor.

Murat’ın bu benzersiz tuzak karşısında tek umudu ise lanetlenmiş anahtarları toplamak ve Delidöner’i yakalamak.

Labirent Hissi

Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere sekiz dil yerelleştirmesi yapılan Swaps and Traps, tüm PC oyuncularına meydan okuyor. Bu zorlu platform oyunu, 100 üzerinde bölümden oluşan 3 dünyada geçiyor. Bölümlerde yer alan anahtarları topladığımızda, bu oyunun ana mekaniğini de tetikliyor. Ekranın bazı bölümleri yer değiştiriyor, dönüyor, hatta ayna görüntüsüne geçiyor. Bu da Swaps and Traps oyununa özgü ilginç bir labirent deneyimini beraberinde getiriyor.

Tek ekranda nasıl kaybolurum mu diyorsunuz? İşte bu mekanik sayesinde oyun sadece sıradan bir platform örneği olmaktan çıkıyor ve el-göz koordinasyonu kadar yön bulma yeteneğinizi de göreve çağırıyor.

Oyunda ayrıca 100 üzerinde Steam kazanımı da var. Yalnız unutmamak gerekir ki, Swaps and Traps oyununun zorluğu göz önünde bulundurulunca bu kazanımlardan bazılarını sadece ileri seviye oyuncular açabilecek gibi görünüyor.

Görseller

Video

Edin

Bir cevap yazın