Super Can – Sobee Studios

Super Can
Loading Likes...
Oyunu Oyla

Bugün sizlere bir 3 boyutlu macera oyunu tanıtacağız. Bu oyunun adı Super Can‘dır.

Oyunun Adı: Super Can
Oyunun Diğer Adı: Süper Can
Oyunun Dili: Türkçe
Geliştiricinin Adı: Sobee Studios
Oyunun Motoru: Game Studio A8
Oyunun Platformu: Windows
Oyunu Anlat: Oyunun şu konusunda ki kabüslüğüne bir açık getirelim, oyunu açmak biraz zor hatta o zorluğu geçtim oyunun çalışan sürümünü canlı bulabilmek neredeyse imkansıza yakın olduğudur.

Bu kanıya nasıl vardığımızı açıklayalım. Bu oyunu ve devam serisini indirmek için sitesine girdik, sitenin görünümü kaymış ve indirme bağlantıları sizlere ömür olduğunu yani patladığın da fark ettik ki, resmi desteği bitmiş.

Bu kabüslüğünü bir yana bırakırsak, sizi şirin bir ana karakter karşılıyor. Oyundaki amacınız Dünyamızdaki ağaçları kesen robotları durdurmaya çalışıyoruz, bunu yapabilmek için yerdeki çöpleri toplamak ile başlıyoruz.

Eğer düşmanlarınızın nasıl ortaya çıktığını merak ediyorsanız, uçan bir daire tarafından ortaya çıkıyor. Sizin elinizde bir kılıç var, bu kılıcı kullanarak onları kesiyorsunuz ve kesince onlarda çöp torbasına dönüşmesi gayet güzel bir ayrıntıdır.

Oyundaki mekanların ve görüntü kalitesi insanların gözlerini doyurabilmektedir, hatta o kadar güzel ki insan hareket etmeden o mekanda saatlerce durması gerekiyor. Oyundaki güzel yerlerin olduğu kadar kötü yerlerde mevcuttur. (Grafiksel olarak değildir)

Marvel karakterlerini oyuna eklemek dahice, eklenme sebebi ise çocukları hızlıca oyuna aşina edebilmek içindir. Büyük insanların bile ilgisini çekmektedir.

Oyunun bu sürümünü açmak için launcher.bat dosyasını kullanınız.

Rijitsu Eleven

Artıları

  • Game Studio A8, ile yapılmış en iyi oyun, (Bu gurur hepimizin)
  • Marvel firmasının karakterlerini ekleme,
  • Alınacak dersler var,
  • Meyveler hakkında bilgi,

Eksileri

  • Oyunu bulmak ve çalıştırmak ölüm,
  • Oyunu açarken güncellemeye tabii tutması ve başarısız olması,
  • Biraz optimizasyon özürlüsü,

Galeri

Edin

Bir cevap yazın