Let’s Cube – Ahmet İkdal Adlığ

Loading Likes...

Bugün sizlere Let’s Cube adlı oyununu sizlere takdim edelim. Güzel tasarıma sahip ve gündelik oyun arıyorsanız, denemenizi öneriyoruz.

Oyunun Adı: Let’s Cube
Geliştiricinin Adı: Amet İkdal Adlığ
Oyunun Motoru:Unity Game Engine 
Oyunun Platformu: Android
Oyunu Anlat: Let’s Cube‘ü, Google Play Store’da yayınladık. Çok yakında iOS platformu için de yayınlamayı düşünüyoruz. Oyunu Unity oyun motoru kullanarak C# dili ile geliştirdik.Kısaca oyunumuzdan bahsedeyim. Oyunun adı az önce de belirttiğim gibi Let’s Cube‘dür.

Oyundaki amaç 511 kombinasyondan rastgele seçilen ve sağ üstte gösterilen şekli orta bölümde bulunan 9lu karelere tıklayarak çizmek. Tabii bu kadar basit değil. Bu şekil arada dönüyor ve eğer hafıza moduna girilirse de siliniyor belli bir süre içinde.Hafıza modundan bahsetmişken diğer modlardan da bahsedeyim.

Oyunda 5 farklı mod var ve bunlar;

  • Zamana Karşı Mod: 30 saniye içinde oynanılıyor.
  • Ani Ölüm Modu: Bu modda amaç yanlış yere basmamak eğer verilen şekilde olmayan bir yere basılırsa oyun bitiyor.
  • Hafıza Modu: Şekil silinmeden yapmaya çalışılıyor.
  • Ayna Modu: Bu en zor mod. Rastgele 1 eksen seçiliyor (global x , global y, local x, local y) ve bu seçilen eksene göre şeklin yansıması yapılması isteniyor.
  • Sonsuz Mod: Bu modda da bir süre veya zorluk kısıtlaması olmadan eğitim amaçlı oynanabiliyor.

Oyun genel olarak bu şekilde bunun dışında oyunda hem Türkçe hem de İngilizce dil seçeneği var. Google Play Oyunlar ile de her mod için ayrı sıralamalar var.

Resimler

Edin

Bir cevap yazın