Labirent Kraliçesi – Ichinose Studios

Loading Likes...

Bugün sizlere Rijitsu‘yu kurmadan önce geliştirdiğimiz Labirent Kraliçesi‘ni tanıtıyoruz. Umarız ki, bu oyunumuzu beğenirsiniz.

Oyunun Adı: Labirent Kraliçesi
Geliştiricinin Adı: Ichinose Studios
Oyunun Motoru: Game Maker Studio
Oyunun Platformu: Windows
Oyunun Dili: Türkçe
Oyunu Anlat: Her indie (bağımsız) oyun firmasının ilk ortaya çıkmasını sağlayan mutlaka bir oyun olmuştur, Labirent Kraliçesi oyunu Ichinose Studios‘u yani bizleri ortaya atılmamızı gayet güzel bir şekilde sağlamıştır.

Oyunun Hikayesi

Dünyadan çok uzak bir diyarda kralların ve kraliçelerin sürekli insanları ezildiği ya da labirentte attıkları bir diyarda yaşanıyor. Bu diyardan genellikle kurtulamayan insanlar öldürülüyor, eğer labirentten kurtulabilirse yaşayabiliyor. 

Ama bu diyardaki bütün Kraliçeler kötü değil bir Kraliçe var ki halka her gün yardım etmeye giden bir Kraliçe. Halk artık bu eziyetten bıkmış ve isyan çıkartmaya karar vermiş.

Belirledikleri günde saraya saldırmışlardır. İyi niyetli kraliçe bir köşede ağlarken bir grup köylü kraliçeyi alıp saraydan uzaklaştırmıştır. Ama saray okçuları köylülerin kraliçeye zarar verdiğini düşünüp onları öldürmüştür. 

Kraliçe koşarak saraydan uzaklaşmıştır. Ama yolunu kaybetmiş ve o bütün halkın korkulu rüyası olan labirente girmiştir. Bizim amacımız kraliçeyi bu labirentten kurtarmaktır.

Resimler

Edin

Yazar: Ayhan Gazi Gülcü

Oyun yapan birisi.

Bir cevap yazın