Menü

Doughlings – Hero Concept

Kasım 25, 2018 - Aksiyon Oyunları, Oyunlar
Doughlings – Hero Concept
Loading Likes...

Bugün sizlere, Hero Concept tarafından yapılan Doughlings adlı oyununu tanıtıyoruz. Umarız ki bu arcade kafasındaki oyunu çok seversiniz.

Oyunun Adı: Doughlings
Oyunun Diğer Adı: Doughlings Arcade
Geliştiricinin Adı: Hero Concept
Oyunun Fiyatı: 10 TL (Steam Sürümü), 20 TL (XBox Sürümü), 26 TL (Nintendo Switch Sürümü)
Oyunun Motoru: Unity Game Engine
Oyunun Platformu: Windows, Mac OS X, XBOX One, Nintendo Switch
Oyunun Dili: Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İsponyolca, Lehçe, Brezilya Portekizce, Rusça, Japonca, Çince
Oyunu Anlat: Tanıdık bir yüzden daha iyi ne olabilir? Klasik oynanış mekanikleri, güçlendiricileri ve zorlayıcı bölümleriyle Doughlings seni evinde gibi hissettirecek. Morpheus’un topunu kaybetmesine izin verme ve tüm gücünle ekranı temizlemeye çalış!

DNA’nı Yeniden Yaz

Bölümlere gizlenmiş DNA’ları bul ve 6 farklı karakterden birine dönüş. İksirleri toplayarak her karakteri dilediğin gibi güçlendir ve özel yeteneklerini ortaya çıkar.

Şimdi Şov Zamanı!

Geleneksel tuğla kurma oyunlarındaki güçlendiricileri unut. Morpheus ile “Show Off” güçlerini kullan ve oyunun gidişatını istediğin zaman değiştir. Her yeni bir karakter ile eşsiz bir Show Off yeteneği senin olacak. Akıllıca kullanın.

Hayatta Kalmaya Çalış

İlerledikçe daha zor bölümleri tamamla ve birbirinden farklı hedeflerle yüzleşmeye hazır ol. Oyunun dengesini alt üst eden yetenekleriyle Katil, Sayko, Hayalet ve daha fazlası seni bekliyor olacak.

Tasarla, Test Et ve Paylaş

En iyi bölümü ben tasarlarım mı diyorsun? O zaman tüm karakterler ve hedefleri dilediğin gibi kullanıp, aklındaki en çılgın ve zorlayıcı bölümü yaratabileceğin Bölüm Editörü elinin altında. Tasarladığın bölümü tüm dünya ile paylaş veya diğer oyuncuların bölümlerini oyna, seçim senin.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Video

Resimler

Edin

Grafikler
Sesler
Oynanabilirlik
Teması
Ortalama

Rijitsu Eleven Puanı
Ziyaretçi Puanı
[Toplam: 0 Averajı: 0]

Doughlings – Hero Concept” üzerine 2 düşünce

Gecimen

Hero Concept’in efsane oyunu. Görüntüsünden klişe bir oyun olduğunu düşünmeyin, her tarafından yenilikçi mekanikler fışkırıyor.

    Ayhan Gazi Gülcü

    Aynı fikirdeyim, eklerken içimden acaba satın alıp denesem mi diye düşünmedim değil?

Bir cevap yazın