Burst Drive – Utkan Güder

Loading Likes...
Oyunu Oyla

Bugün sizlere Burst Drive adlı oyununu tanıtıyoruz. Oyunun teması, uzaydaki düşmanları vurmak üzerinedir. Umarız ki, bu oyunu seversiniz.

Oyunun Adı: Burst Drive
Geliştiricinin Adı: Utkan Güder
Oyunun Fiyatı: 0 (TL)
Oyunun Motoru: Unity Game Engine
Oyunun Platformu: Windows
Oyunu Anlat: Burst Drive hala yapımı devam eden, eskiden oynanan ‘arcade’ oyun mekanikleriyle günümüzdeki oyunlardaki modern elementlerle birleşerek ortaya çıkmış bir ‘space shooter’ oyunudur.

Burst Drive, Warblade gibi oyunlardan ilham almış olup hareketi tek boyuttan iki boyuta taşır. Peki bu oyun ne hakkında? İnsanlığı kurtarmak bu yeni teknoloji ürünü motor ve kıdemli bir pilotun elinde. Yolculuğun sırasında birbirinden eşsiz uzaylılarla ve seni farklı düşünmeye zorlayacak engellerle karşılaşacaksın.

Uzayda drift atarak, plazma toplarının arasından sırılarak bu kabusu durdurmak senin elinde. Oyunda kendi kontrollerini ayarlayabilir, yardıma ihtiyacın olursa da co-op bir şekilde lokal olarak iki oyuncu ile oynanabilir. İsterseniz bir kumanda da kullanabilirsiniz.

Oyun hala yapım aşamasında olduğundan 25 level içerir ve ses efektleri hala yapılmaktadır. Son üründe 100 level, daha çok uzaylı gemisi ve birkaç mekanik daha eklenebilir.Herhangi bir fikre veya geridönüşe açığım.

Resimler

Edin

[yasr_multiset setid=0]

Bir cevap yazın