Backgammon Stars – Cem Öztürk

Loading Likes...

Bugün sizlere bir tavla oyunu tanıtacağız. Eklenen oyunun adı Backgammon Stars olup Cem Öztürk tarafından yapılmıştır.

Oyunun Adı: Backgammon Stars
Oyunun Diğer Adı: Backgammon Stars, Tavla, Backgammon Stars – Tavla
Oyunun Dili: İngilizce, Türkçe
Geliştiricilerin Adları: Cem Öztürk
Oyunun Motoru: Unity Game Engine
Oyunun Platformu: Android, iOS, Mac OS X
Oyunu Anlat: Oyunu geliştiren kişi Cem Öztürk olup yayınlama işlerini de Mevlüt Dinç üstlenmiştir.

Gelmiş geçmiş en keyifli tavla oyunu! Dünyanın en eski oyununun hala en çok oynananlardan biri olmasının bir nedeni var! Arkadaşlarınla, ailenle veya dünyanın her yerinden insanlarla oynamanın ve sosyalleşmenin tam zamanı!

Backgammon Stars, çoklu platform desteği ile sahip olduğun her cihaz ile herkese meydan okuyabilirsin! Muhteşem 3 boyutlu zarlar ve tek dokunuşlu oyun mekaniği, uygulamayı sezgisel olarak hızlıca kullanmaya başlamana izin veriyor! Anlık bağlantı ile direk oyuna girip veya Facebook ile bağlanarak, Facebook arkadaşlarına ve hatta dünyaya kimin en iyi oyuncu olduğunu göster!

Tavla oyununa özel hazırlanmış istatistikler sunan, kullanılmaya hazır profil resimleri ile desteklenmiş dilediğin profili özgürce oluşturabilirsin! Artık rakiplerinin oynadıkları son maçları takip ederek ne kadar iyi olduklarını görebilir ve kendini rakiplerinle kolaylıkla karşılaştırabilirsin! En iyi oyuncuların maçlarını canlı izlemeye ne dersin? Benzersiz izleme modu ile arkadaşlarının maçlarını canlı izle, beceri ve oynama stillerini direk tecrübe et!

Backgammon Stars ile arkadaşlarını takip et veya yeni arkadaşlar edin ve gelişmiş arkadaş listesi ile istediğin kişiye anında meydan oku! Diğer masa oyunlarında bulunmayan modern sohbet alt yapısı ile oyun sonunda rakibinle oyunu analiz edebilir, ülke çapında veya sadece arkadaşlarınla sohbet edebilirsin.

Ben sohbet istemem dersen, maç sırasında hissettiklerini sizin için hazırladığımız cici emojilerle ifade edebilirsin! Ödüllü tonla görev seni bekliyor, ne kadar oynarsan o kadar bedava çip kazanırsın! Oyunda toplayabileceğin bonuslar sayesinde hiçbir zaman çipsiz kalmazsın! Tüm zamanlar, haftalık ve yerel yada dünya ligleri senin de bir tavla yıldızı olabilmen için hemen oynamanı bekliyor!.

Dostlar arasındasın! Takip sistemi ile güçlendirilmiş 7/24 canlı destek sayesinde tüm oyunculara keyifli olduğu kadar güvenli bir oyun deneyimi sunulmakta. Bu mükemmel tavla tecrübesinin tadını çıkarmak için Backgammon Stars‘ı şimdi edin, hemen aramıza katıl!

Resimler

Edin

Bir cevap yazın