03 Sep 2019
  Ayhan Gazi      Reklamlı Oyunlar      Comments (0)
  None
KEBAB-1.jpg

Bugün sizlere ağzınızdan bal damlatacak ve gözünüzü Türk yemeklerine doyuracak bir oyun tanıtıyoruz. Bu oyunun adı Kebap World - Yemek Oyunu olup yapımcısı Hammurabi Games'tır.

Oyunun Adı: Kebap World: Yemek Oyunu
Oyunun Diğer Adı: Kebap World: Cooking Game
Yayım Yılı:  5 Ağustos 2019 (Güncellenme Tarihi)
Oyunun Dili: Türkçe, İngilizce
Geliştiricinin Adı: Hammurabi Games
Oyunun Motoru: Unity Game Engine
Oyunun Platformu: Android, iOS
Oyunu Anlat: Yemek yapma oyunlarını ve ülkemizin yemek kültürünü seven kişiler için yapılan bu oyunda asıl amacınız yemeklerinizi müşterileriniz gitmeden zamanında yetiştirmeniz istenmektedir. Oyun ilk başlarda kolay gözükse de gittikçe müşterilerini isteklerine ve sayılarına yetişebilmeniz zorlaşmaktadır ve eğer panik bir oyuncuysanız anında hata yapmanıza olanak sağlamaktadır, çünkü bu oyunda hataya yer yoktur.

Oyundaki mekanları geliştirmek için müşterilerinizin gözüne girmeniz gerekmektedir ve ne kadar hızlı yemek yaparsanız o kadar iyi para kazanabilmektesinizdir. Parayı kazanmak zor ama harcamak çok kolaydır, çünkü yemekleri, ocakları, ayran hazırlama makinelerini alırken en baştan ama akıllıca planlar yaparak oynamalısınız. Aksi halde hatalı plan ve gelişi güzel harcamalar yaparsanız oyun sizin için çileden çıkmaya başlayacaktır.

Oyunun içinde toplam 600'den fazla bölüm var ve bu bölümlerin hepsini oynamak için mutfağınızın geliştirilme türüne bağlıdır, eğer kaliteli bir plan yapmışsanız o tür bölümlerde çok zorlanmadan geçebilmektesinizdir ama planınız kötüyse size şans dışında kimse yardım edemeyecektir ve mutfağımızı da o bölümlerden önce dekore ederseniz belki müşteriniz ikincil şasns verecektir ama sanmıyoruz.

Video

Artıları

  • İştah kabartan Türk yemekleri,
  • Kaliteli saatler sunan oyun,
  • Reklam az olması,
  • Yeni restorant açabilme özelliği,

Eksileri

  • Aşçı olmayan kişilerin ilk başta zorlanabilmesi,
  • Başlangıç planını iyi yapamayanlara göre bir oyun değil,
  • Keşke web üzerinden bir demo sunulabilinseydi,

Öğe Başına Fiyat: ₺4,99-₺499,99

Edin

ANDROID - GOOGLE PLAY

IOS - APPLE STORE


kebab-4.jpg
KEBAB-w-2.jpg
KEBAB-3.jpg
kebab-5.jpg

0 Comments

Yazarlık Teklifimiz Var

Türk Oyunlarını desteklemek isterseniz sizlere bir teklifim var. Bu teklifim, bu oyunları deneyip açtığım siteye beraber ekleyeceğiz, merak ettiğiniz sorunuz olursa lütfen İletişim kısmından çekinmeden yazınız.

Welcome

Username or Email:

Password:News by month 2019