12 Sep 2019
  Ayhan Gazi      Reklamlı Oyunlar      Comments (0)
  None
a-word.jpg

Bugün sizlere altıgen sistemine göre dizilmiş harfleri bağlayabileceğiniz bir oyundur A Word Kelme Oyunu. Bu oyun ciddi anlamda çok sevilmiş ve halen de oyunu oynayan insanlar yer almaktadır.

Oyunun Adı: A Word Kelime Oyunu
Oyunun Diğer Adı: A Word Game, Wort Schlangen - Puzzlespiel
Güncelleme Yılı: 15 Haziran 2019
Oyunun Dili: Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Korece
Geliştiricinin Adı: Apps Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.
Oyunun Motoru: Özel Yapı
Oyunun Platformu: Android
Oyunu Anlat: Oyundaki amacınız anlamlı kelimeleri altıgenlerin etrafında eşleştirerek bir nevi bağlayarak puan kazanıyorsunuz ve bu kazanmaya karşılık onları patlatabiliyorsunuz. Bölümü geçmek için bölümün başındaki tüm harfleri patlatmanız gerekmektedir. Bu oyunun asıl amacıysa oyuncunun kelime haznesini geliştirmesini ve genişlemesine oldukça anlamlı yönde katkı sağlamaktadır.

Yapımcıdan;

A Word klasik kelime oyunlarının aksine sizlere daha karmaşık ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatır. Amaç, altıgen harflerden oluşan bulmacalar içerisinde verilen konuya uygun kelimeleri bulmak, puanları ve rozetleri toplamaktır. A Word ile kelime avlayıp, zeka ve beyin egzersizi yapabilirsiniz. A Word Kelime Oyunu, türkçe kelime bulmaca ve sözcük oyunları seven herkes için tasarlanmıştır.

A Word Kelime Oyunu,size gittikçe zorlaşan tam 2000 bulmaca ve binlerce gizlenmiş kelime sunar. Oyun içerisinde ilerledikçe kilitli olan başarıları açabilir, arkadaşlarınızla puan tablosunda yarışabilir veya 20 farklı rozeti aşama aşama kazanabilirsiniz. Zamana karşı yarış içerisinde de olacağınız kelime oyunumuzun takıldığınız yerlerinde ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

Kelime oyunumuz sürekli olarak geliştirilmektedir. İlerleyen günlerde sizden de gelen istekler doğrultusunda yeni bölümler eklemeye devam edeceğiz.

İsterseniz oyun içi satın almaları kullanarak reklamları kaldırabilir veya ek ipucu satın alabilirsiniz.

A Word Kelime Oyunu İNTERNET GEREKTİRMEZ ve TAMAMEN ÜCRETSİZDİR. Satın almanızı gerektirecek hiç bir kapalı özellik barındırmamaktadır. Ayrıca telefonunuzdan gereksiz hiçbir izin istemez.

Herkese iyi eğlenceler.

Artıları

  • 2000 adet bulmaca desteği,
  • Tamamen seçtiğin dile göre bulmacalar göstermesi,
  • Menüsü sade ve anlaşılır şekilde yapılması,
  • Reklam çok değil,

Eksileri

  • Türkçe isimdeki saçma anlam karmaşası, (Tam anlamı: 1 Kelime Kelime Oyunu)
  • Oynamak için internet şart değil,

Öğe Başına Fiyat: ₺2,99-₺29,99

Edin

ANDROID - GOOGLE PLAY


a-word-menu.png
a-word-sebze.jpg
a-word-fikra-kahramanlari.jpg
a-word-2000-bulmaca.jpg

0 Comments

Yazarlık Teklifimiz Var

Türk Oyunlarını desteklemek isterseniz sizlere bir teklifim var. Bu teklifim, bu oyunları deneyip açtığım siteye beraber ekleyeceğiz, merak ettiğiniz sorunuz olursa lütfen İletişim kısmından çekinmeden yazınız.

Welcome

Username or Email:

Password:News by month 2019