Hakkımızda

Şu an sitemizin hakkında sayfasındasınız, bu sayfada sitemizin nasıl kurulduğuna ve neden büyütmek istediğimizi anlatacağız?

Rijitsu Eleven sitemiz aslında Rijitsu'nun alt kuruluşlarından bir tanesidir ve bu siteyi kurmamızın ana sebebi sadece Türk yapımı oyunlara destek olmak istememizden dolayı ortaya çıkmıştır. Bu siteyi kurmak aslında gereklilikten ziyâde zorunluluk halindeydi, Türk piyasasının nabzını elimizde tutacağız. Bu siteyi ilk baş kurduğumuzda Wordpress vardı, ilk araştırdığımız sistemle her şeyini rahatça yapabileceğimizi sandık, sebebiyse sistemdeki her işi eklentiyle çözeceğimizi düşünmüş olmamızdı. Şimdi e107 çatısındayız, siteye yepyeni bir sayfa açtık, eski yavaşlılığından ve sürekli güncellenmesinden siteye ulaşamama gibi sorunlarınızın tarih olacağının teminatını veriyoruz.

Bu siteyi büyütmemiz şart, ülkemizin bu tip işlere ihtiyacı olduğu konusunda çoğu insanların ve geliştiricilerle aynı fikirdeyiz.

Yazarlık Teklifimiz Var

Türk Oyunlarını desteklemek isterseniz sizlere bir teklifim var. Bu teklifim, bu oyunları deneyip açtığım siteye beraber ekleyeceğiz, merak ettiğiniz sorunuz olursa lütfen İletişim kısmından çekinmeden yazınız.

Welcome

Username or Email:

Password:News by month 2019